Boulder, CO: INTERNET AND TECHNOLOGY ADDICTION ANONYMOUS (ITAA) 12-Step Meeting

Boulder, CO: INTERNET AND TECHNOLOGY ADDICTION ANONYMOUS (ITAA) 12-Step Meeting

ANONIMOWY ANTYKONCEPCJA INTERNETU I TECHNOLOGII (ITAA) Spotkanie 12 Kroków

Kiedy: W każdy czwartek od 18 do 19 (ważne: ITAA spotyka się we wtorek, 23 grudnia, ponieważ nie ma spotkania 25 grudnia) Lokalizacja: 2299 Pearl St, Ste 310, Boulder, CO 80302 Więcej informacji na stronie: www.itaabouldercounty.org

Ta 12-stopniowa grupa jest dla tych, których życie zostało negatywnie dotknięte przez kompulsywne korzystanie z Internetu, gier wideo i technologii.

ITAA jest wspólnotą mężczyzn i kobiet w każdym wieku, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją, że mogą rozwiązać swój wspólny problem i pomóc innym wyzdrowieć z uzależnienia od Internetu i technologii.

Jedynym wymogiem członkostwa jest chęć zaprzestania nadmiernego korzystania z technologii i Internetu.

Nie ma żadnych składek ani opłat za członkostwo w ITAA; jesteśmy samowystarczalni dzięki naszym własnym wkładom.

Naszym głównym celem jest znalezienie równowagi i pomoc innym użytkownikom Internetu i technologii w osiągnięciu zrównoważonego stylu życia.

Ponieważ spotkania ITAA 12 kroków są nowo tworzone w całym kraju, wybrano "pracownika specjalnego", który ma ułatwiać każde spotkanie. Osoba ta jest na odwyku, jest profesjonalistą w dziedzinie zdrowia psychicznego, rozumie uzależnienie od technologii i stworzy spójne i bezpieczne środowisko, w którym wszyscy będą czuć się mile widziani i wspierani. Zadzwoń do biura centralnego ITAA po więcej informacji @ 720-328-5305